Priemra Division: Sevilla pokonała Mallorkę

W ostatnim meczu 30. kolejki Primera Division piłkarze Sevilli pewnie pokonali 3:1 Mallorkę. Dzięki tej wygranej, gracze Michela ciągle zachowują szansę na grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Drużyna z Andaluzji w pierwszej połowie miała problemy z przeforsowaniem szyków obronnych rywali, a gdy tylko nadarzyła się dobra okazja do oddania strzału, to problemy ze skutecznością wykazywali Antonio Reyesa i Manu Del Morala.
Na pierwszego gola kibice musieli czekać do 51. minuty - wynik otworzył strzałem głową Alvaro Negredo. Kolejna bramka padła po dziesięciu minutach gry, a tym razem do bramki trafił Del Moral. Chwilę później ostatniego gola dla gospodarzy zdobył Jesus Navas. Goście zdołali odpowiedzieć na kwadrans przed końcem honorowym trafieniem Tomera Hemeda.

Priemra Division: Sevilla pokonała Mallorkę Priemra Division: Sevilla pokonała Mallorkę Priemra Division: Sevilla pokonała Mallorkę Priemra Division: Sevilla pokonała Mallorkę Priemra Division: Sevilla pokonała Mallorkę Priemra Division: Sevilla pokonała Mallorkę