2014.11.23//  M. Mikołajczyk
Piłkarze FC Barcelony w imponującym stylu odpowiedzieli na wysoką, bo czterobramkową wygraną Realu Madryt w meczu z Eibarem. „Duma Katalonii: w spotkaniu 12. kolejki Primera Division rozgromiła przed własną publicznością Sevillę FC aż 5:1, a bohaterem gospodarzy został Lionel Messi.

Argentyńczyk zaliczył w tym pojedynku hat-tricka, wpisując się na listę strzelców w 21., 72. oraz 77. minucie. Oprócz niego gole dla „Blaugrany” zdobyli również Brazylijczyk Neymar i Iwan Rakitić, który „główką” skierował futbolówkę do siatki. Warto zaznaczyć, że pełne 90 minut w barwach gości spędził na boisku Grzegorz Krychowiak.
Podopiecznych Luisa Enrique w następnej serii spotkań czeka piekielnie trudne zadanie. Najbliższym ligowym przeciwnikiem „Barcy” będzie doskonale spisująca się w tym sezonie Valencia, która w hiszpańskich rozgrywkach odnotowała do tej pory siedem zwycięstw, trzy remisy i porażkę z Deportivo La Coruna.