Sport   »   Piłka nożna   »   Primera Division: Sevilla pokonała Getafe

Primera Division: Sevilla pokonała Getafe

2011.12.06//  P. Rączka
W meczu 14. kolejki Primera Division piłkarze Sevilli pokonali 3:0 Getafe – czyli niedawnych pogromców FC Barcelony. Wynik otworzył po pół godzinie gry Federico Fazio, wykorzystując dobre podanie Ivana Rakitića. Pięc minut po wznowieniu gry w drugiej połowie podwyższył Manu, a ostatnią bramkę w doliczonym czasie zdobył Frederic Kanoute. Dzięki tej wygranej zespół Marcelino García Torala awansował na piąte miejsce w tabeli.
W klasyfikacji króla strzelców ligi hiszpańskiej po siedemnaście goli na koncie mają Lionel Messi oraz Cristiano Ronaldo.