Primera Division: FC Barcelona zremisowała z Valencią

W meczu 22. kolejki piłkarskiej Primera Division piłkarze Valencii zremisowali 1:1 z FC Barceloną. Gospodarze od pierwszych minut prezentowali się znakomicie na tle silniejszego rywala i udało im się nawet jako pierwszym strzelić bramkę. W 33. minucie piłkę do siatki skierował Evera Banega, który nie został upilnowany przy stałym fragmencie gry. Odpowiedź przyszła bardzo szybko, a wyrównał z rzutu karnego Lionel Messi.
Tym samym Argentyńczyk przeszedł do historii tych rozgrywek, bowiem jako jedyny piłkarz zdobył bramkę w jedenastym meczu z rzędu w lidze. Po zmianie stron tempo gry nie spadło, ale to Duma Katalonii była bliżej zwycięstwa. Jak stwierdził po spotkaniu Alba - zabrakło dokręcenia śruby, aby odnieść zwycięstwo.

Primera Division: FC Barcelona zremisowała z Valencią Primera Division: FC Barcelona zremisowała z Valencią Primera Division: FC Barcelona zremisowała z Valencią Primera Division: FC Barcelona zremisowała z Valencią Primera Division: FC Barcelona zremisowała z Valencią Primera Division: FC Barcelona zremisowała z Valencią