Primera Division: FC Barcelona rozgromiła Valencię

2012.02.19//  P. Rączka
Piłkarze FC Barcelony pokonali 5:1 Valencię w najciekawszym meczu 24. kolejki Primera Division. Dzięki tej wygranej drużyna z Katalonii ciągle utrzymuje stratę dziesięciu punktów do Realu Madryt. Nietoperze miały w planach zrewanżować się za niedawną porażkę w Copa del Rey. Wszystko wychodziło dobrze tylko do 9. minuty, kiedy to gości na prowadzenie wyprowadził Pablo Piatti.
Stracona bramka okazała się wodą na młyn dla mistrzów Hiszpanii, którzy momentalnie rzucili się do odrabiania strat. W 22. i 27. minucie do bramki wpisał się niezawodny Lionel Messi. Po przerwie Argentyńczyk również był postacią pierwszoplanową, zaliczając ponownie dwa trafienia. W doliczonym czasie gry ostatniego gola dla Barcelony zdobył Xavi.