Primera Division: FC Barcelona skromnie pokonała Valencię

Piłkarze FC Barcelony pokonali 1:0 Valencię w meczu 3. kolejki Primera Division. Jedyny gol padł w 23. minucie, po tym jak piłka po rzucie rożnym dotarła do Adriano, a ten potężnym uderzeniem skierował ją w samo okienko bramki. Wicemistrzowie Hiszpanii mieli jeszcze okazje do podwyższenia rezultatu przed przerwą, ale strzał Pedro był niecelny, a później Cesc Fabregas w sytuacji sam na sam trafił w słupek.
Po zmianie stron Nietoperze zdołały wyrównać, ale sędzia - raczej niesłusznie - pokazał pozycję spaloną. W 90. minucie ten sam zawodnik - Victor Ruiz, ponownie mógł umieścił piłkę w siatce, ale nie trafił z... 4 metrów.

Primera Division: FC Barcelona skromnie pokonała Valencię Primera Division: FC Barcelona skromnie pokonała Valencię Primera Division: FC Barcelona skromnie pokonała Valencię Primera Division: FC Barcelona skromnie pokonała Valencię Primera Division: FC Barcelona skromnie pokonała Valencię Primera Division: FC Barcelona skromnie pokonała Valencię