Bundesliga: Borussia Dortmund przegrała z Wolfsburgiem

Piłkarze Borussii Dortmund sensacyjnie przegrali 2:3 z Wolfsburgiem w meczu 16. kolejki Bundesligi. Mecz na Signal Iduna Park rozpoczął się bardzo dobrze dla gospodarzy, gdyż już w 6. minucie Marco Reus umieścił piłkę w bramce, oddając strzał z rzutu wolnego. Wiele kontrowersji wywołała 35 minuta, gdy sędzia najpierw nie odgwizdał spalonego, a kilka sekund później ukarał czerwoną kartką Marcela Schmelzera za zagranie ręką - którego nie było. Z rzutu karnego wyrównał Diego, a chwilę później goście wyszli na prowadzenie po golu Naldo.
Po upływie godziny mistrzowie Niemiec grając w dziesiątkę zdołali doprowadzić do wyrównania, po pewnie wykonanej jedenastce przez Jakuba Błaszczykowskiego. Borussia starała się grać swoje i szukać zwycięskiego gola, lecz niestety błąd Santany na kwadrans przed końcem wykorzystał Bas Dost.

Bundesliga: Borussia Dortmund przegrała z Wolfsburgiem Bundesliga: Borussia Dortmund przegrała z Wolfsburgiem Bundesliga: Borussia Dortmund przegrała z Wolfsburgiem Bundesliga: Borussia Dortmund przegrała z Wolfsburgiem Bundesliga: Borussia Dortmund przegrała z Wolfsburgiem Bundesliga: Borussia Dortmund przegrała z Wolfsburgiem