Borussia Dortmund przegrała z Moenchengladbach w Telekom Cup 2013

W półfinałowym meczu towarzyskiego turnieju Telekom Cup 2013 piłkarze Borussii Dortmund przegrali 0:1 z Borussią Moenchengladbach. W drugim spotkaniu Bayern Monachium wygrał z HSV Hamburg. Wszyscy liczyli, że w niedziele dojdzie do pierwszego starcia Josepa Guardioli z Juergenem Kloppem, ale kibice będą musieli jeszcze na nie poczekać. Zwycięskiego gola zdobył w ostatniej minucie gry z rzutu karnego Daems.
Spotkanie trwało 2x30 minut. Wicemistrzowie Niemiec cały czas mieli przewagę, ale brakowało im skuteczności. Rywale nastawiali się głównie na kontrataki. Dziś Roberta Lewandowskiego i jego kolegów czeka mecz o trzecie miejsce z HSV.

Borussia Dortmund przegrała z Moenchengladbach w Telekom Cup 2013 Borussia Dortmund przegrała z Moenchengladbach w Telekom Cup 2013 Borussia Dortmund przegrała z Moenchengladbach w Telekom Cup 2013 Borussia Dortmund przegrała z Moenchengladbach w Telekom Cup 2013 Borussia Dortmund przegrała z Moenchengladbach w Telekom Cup 2013 Borussia Dortmund przegrała z Moenchengladbach w Telekom Cup 2013