Serie A: Juventus pokonał Napoli

W hitowym spotkaniu włoskiej Serie A piłkarze Juventusu Turyn pokonali 2:0 SSC Napoli. Obie drużyny przed meczem znajdowały się na czele tabeli, z takim samym dorobkiem punktowym. Kibice choć na pewno spodziewali się wielkiego widowiska, mogli czuć się rozczarowani. W pierwszej połowie niewiele się działo, oba zespoły miały problemy z wypracowaniem sytuacji, a na uwagę zasługuje jedyne strzał w poprzeczkę Cavaniego.
Druga połowa nie wyglądała lepiej, choć zaczęła się rozkręcać wraz z każdą minutą. Stara Dama miała więcej z gry i w końcu zdołała to udokumentować. W 80. minucie piłka w końcu wpadła do siatki, a umieścił ją tam Caceres. Dwie minuty później Pogba popisał się ładnym strzałem z pierwszej piłki i pogrążył dobrze grające Napoli.

Serie A: Juventus pokonał Napoli Serie A: Juventus pokonał Napoli Serie A: Juventus pokonał Napoli Serie A: Juventus pokonał Napoli Serie A: Juventus pokonał Napoli Serie A: Juventus pokonał Napoli