Sport   »   Piłka nożna   »   Serie A: Napoli tylko remisuje z Juventusem

Serie A: Napoli tylko remisuje z Juventusem

2011.11.30//  P. Rączka
W zaległym spotkaniu 11. kolejki Seria A piłkarze Napoli zremisowali 3:3 z Juventusem Turyn. Gospodarze nie potrafili wykorzystać faktu, że po pierwszej połowie prowadzili 2:0 po bramkach Marka Hamsika i Gorana Pandeva. Zaraz po przerwie kontaktowe trafienie zanotował Matri, lecz dwadzieścia minut później ponownie Pandev podwyższył prowadzenie.
Gdy wydawało się, że Napoli zdobędzie w tym meczu komplet punktów, wtedy do głosu doszli goście. W przeciągu ośmiu minut padło wyrównanie po golach Estigarribii i Simone Pepe. Z przebiegu meczu Stara Dama zasłużyła chociażby na to, aby zdobyć ten jeden punkt. Obecnie Juventus zajmuje pierwsze miejsce w Serie A ma dwa punkty nad AC Milanem.