Serie A: Inter Mediolan wygrał z Catanią

Piłkarze Interu Mediolan pokonali 2:0 Catanię w meczu 8. kolejki Serie A. Nerazzurri po tym zwycięstwie zajmują 4. miejsce w tabeli, ze stratą 4 punktów do liderującego Juventusu Turyn. Oglądając tę rywalizację można było odnieść wrażenie, że patrzy się na mecz ligi argentyńskiej, bowiem aż 14 piłkarzy na placu gry pochodziło właśnie z tego kraju. W całym spotkaniu podopieczni Andrea Stramaccioniego mieli optyczną przewagę, jednak rywale też potrafili przeprowadzić groźne akcje.
Pierwsza bramka padła w 28. minucie, a zdobył ją niezawodny w ostatnim czasie Antonio Cassano. Wynik utrzymywał się niemal do końca spotkania, a Inter ciągle musiał martwić o końcowy rezultat. Ciśnienie spadło, gdy na pięć minut przed końcem drugiego gola zdobył Rodrigo Palacio.

Serie A: Inter Mediolan wygrał z Catanią Serie A: Inter Mediolan wygrał z Catanią Serie A: Inter Mediolan wygrał z Catanią Serie A: Inter Mediolan wygrał z Catanią Serie A: Inter Mediolan wygrał z Catanią Serie A: Inter Mediolan wygrał z Catanią