Inter Mediolan znów przegrywa, tym razem lepsza Catania

2011.10.16//  P. Rączka
Ciągle trwa czarna seria spotkań Interu Mediolan we włoskiej Serie A. Tym razem lepsi od Nerazzurri okazali się piłkarze Catani, którzy wygrali 2:1. Spotkanie dla podopiecznych Claudio Ranieriego zaczęło się bardzo dobrze, bowiem już w 6. minucie prowadzenie gościom dał Esteban Cambiasso. Wynik ten utrzymał się do końca pierwszej połowy, lecz na początku drugiej gospodarze szybko zdobyli bramkę wyrównującą. Jej autorem był Sergio Almiron, który wykorzystał dobre podanie Gonzalo Bergessio. Inter starał się odrobić starty, ale to Catania zdobyła zwycięskiego gola, a jego autorem był Francesco Lodi.
Już we wtorek Inter zagra wyjazdowe spotkani z francuskim Lille, w ramach 3. kolejki Ligi Mistrzów.