Napoli przerwało znakomitą passę Juventusu

W hitowym spotkaniu 31. kolejki Serie A piłkarze Napoli pokonali 2:0 Juventus Turyn. Tym samym Stara Dama doznała pierwszej porażki od 23 spotkań – wcześniej przegrała w październiku ulegając Fiorentinie 2:4. Mistrzowie Włoch mają ponoć obiecane spore premie, jeśli w tym sezonie uda im się przekroczyć barierę stu punktów. Aby tak się stało nie mogą już doznać żadnej porażki, gdyż do końca rozgrywek zostało tylko siedem kolejek. Kolejnego triumfu w lidze i tak im już nikt nie odbierze.
Gospodarze od samego początku prezentowali się bardzo dobrze. Potwierdzić lepszą dyspozycje udało im się w 37. minucie, gdy Jose Callejon odebrał świetne dośrodkowanie i bez problemu umieścił piłkę w siatce. Wynik ustalił Dres Mertens, który ograł dwóch obrońców i pokonał Buffona.

Napoli przerwało znakomitą passę Juventusu Napoli przerwało znakomitą passę Juventusu Napoli przerwało znakomitą passę Juventusu Napoli przerwało znakomitą passę Juventusu Napoli przerwało znakomitą passę Juventusu Napoli przerwało znakomitą passę Juventusu