NBA: Toronto Raptors przegrali Miami Heat

Koszykarze Miami Heat pokonali 100:85 Toronto Raptors i odnieśli 34. zwycięstwo w lidze NBA. Fenomenalne spotkanie rozegrała trójka mistrzowskiego składu - LeBron James, Dwyane Wade i Chris Bosh. Wszyscy zdobyli łącznie aż 81 punktów! Pierwsza połowa była wyrównana, a gospodarze prowadzili nawet sześcioma punktami. W trzeciej i czwartej kwarcie gwiazdy z Florydy podkręciły jednak tempo i szybko zaczęły odjeżdżać rywalowi.
O mały włos nie doszło do sensacji w starciu Detroit Pistons z Los Angeles Lakers. Ekipa z miasta Aniołów prowadziła w trzeciej kwarcie osiemnastoma punktami, ale ostatecznie zdołała wygrać jednym "oczkiem". Zacięte i pełne emocji spotkanie oglądali kibice w Boston, gdzie Celtics wygrali z Los Angeles Clippers.

NBA: Toronto Raptors przegrali Miami Heat NBA: Toronto Raptors przegrali Miami Heat NBA: Toronto Raptors przegrali Miami Heat NBA: Toronto Raptors przegrali Miami Heat NBA: Toronto Raptors przegrali Miami Heat NBA: Toronto Raptors przegrali Miami Heat