Manchester City pokonał Arsenal Londym w towrzyskim meczu

Piłkarze Manchesteru City pokonali 2:0 Arsenal Londyn w towarzyskim meczu. W bramce Kanonierów całe spotkanie w bramce rozegrał Łukasz Fabiański. Wojciech Szczęsny znalazł się tym razem na ławce rezerwowych. Bramki dla mistrzów Anglii zdobyli Pablo Zabalety i Yaya Toure - w obu sytuacjach nasz reprezentant nie miał szans na obronę. Oba gole padły na pięć minut przed końcem drugiej połowy.
Po zmianie stron Arsenal wziął się za odrabianie strat, jednak brakowało mu skuteczności i szczęścia. W jednej sytuacji po uderzeniu Alexa Oxlade-Chamberlaina piłka odbiła od prawego słupka, następnie od lewego i wyszła w pole karne. Obaj trenerzy nie wystawiali na to spotkanie swoich najlepszych jedenastek.

Manchester City pokonał Arsenal Londym w towrzyskim meczu Manchester City pokonał Arsenal Londym w towrzyskim meczu

Arsenal: Fabiański - Jenkinson (65. Eastmond), Vermaelen, Bartley (46. Miquel), Gibbs - Diaby (46. Chamakh), Song (77. Eisfeld) - Walcott (46. Oxlade-Chamberlain), Arteta (46. Coquelin), Santos (58. Afobe) - Gervinho (65. Aneke)
Man City: Pantilimon - Savić, Kompany (57. Boyata), K. Toure, Kolarow - Zabalata, Biton, Y. Toure (77. Johnson), Razak (88. Suarez) - Aguero (90. Lopes), Tevez (84. Evans)