Arsenal zremisował z Manchesterem City w Premier League

2014.03.30//  P. Rączka
W hitowym spotkaniu 32. kolejki Premier League piłkarze Arsenalu Londyn zremisowali 1:1 z Manchesterem City. Wynik ten oznacza, że Liverpool w przypadku niedzielnego zwycięstwa może zostać liderem tabeli. W pierwszej połowie znacznie lepiej spisywali się podopieczni Manuela Pellegriniego, którzy zdominowali środek pola i częściej atakowali bramkę. W 18. minucie przewagę udokumentował David Silva. Kanonierzy w tej części oddali zaledwie jeden celny strzał.
Po zmianie gospodarze prezentowali się już lepiej. Chwilę po wznowieniu gry zdołał wyrównać Mathieu Flamini, precyzyjnym strzałem pokonując bramkarza gości. Podział punktów nie jest korzystny dla żadnej drużyny, mając w świadomości fakt, że punkty zgubiła Chelsea.