Manchester City rozgromił Arsenal w Premier League

W hitowym spotkaniu 16. kolejki Premier League piłkarze Manchesteru City pokonali aż 6:2 Arsenal Londyn. Kanonierzy mimo porażki zachowali pozycję lidera, ale za ich plecami jest już Chelsea i The Citizens. Obie drużyny przystąpiły do tego meczu w dobrych nastojach, bowiem kilka dni wcześniej zapewniły sobie awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Kibice nie mogli czuć się rozczarowali, bowiem zobaczyli jedną z najciekawszych konfrontacji w tym sezonie na boiskach ligi angielskiej.
Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 2:1. Tempo podkręcili mocniej po przerwie i niemal co dziesięć minut umieszczali piłkę w siatce. Dwa gole zdobył dla zwycięzców Fernandinho. Po jednym trafieniu zaliczył Aguero, Negredo, Silva i Toure. Dla Kanonierów strzelał Walcott.

Manchester City rozgromił Arsenal w Premier League Manchester City rozgromił Arsenal w Premier League Manchester City rozgromił Arsenal w Premier League Manchester City rozgromił Arsenal w Premier League Manchester City rozgromił Arsenal w Premier League Manchester City rozgromił Arsenal w Premier League