Kolarstwo. Mistrzowska forma Daniela Martina

Niedawny triumfator 67. Tour de Pologne zwyciężył po raz kolejny – w wyścigu Tre Valli Varesine, kategorii 1.HC. Zwycięstwo Irlandczyka Daniela Martina we włoskim klasyku to kolejny sukces ekipy Garmin-Transitions w ostatnim czasie. W kilka dni temu swoje zawody wygrywali inni członkowie zespołu: Tyler Farrar w Hamburgu, Svien Tuft w Eneco Tour.

Daniel Martin zwyciężył w Tre Valli Varesine Daniel Martin zwyciężył w Tre Valli Varesine

Irlandzki kolarz demonstruje w tym sezonie bardzo dobrą dyspozycję – poza polskim tourem wygrał m.in. kryterium Halfords Tour Series w Dublinie i zajął wysokie 3. miejsce w Brixia Tour. 199-kilometrową trasę wyścigu Tre Valli Varesine z Bissone do Varese przejechał z czasem 4:51:20.