Bundesliga: Schalke w ładnym stylu pokonuje FC Augsburg

W ostatnim meczu 15. kolejki Bundesligi piłkarze Schalke 04 Gelsenkirchen pokonali 3:1 ostatnie w tabeli FC Augsburg. Pierwsza bramka była autorstwa Klaasa-Jana Huntelaara, który w efektowny sposób umieścił w piłkę w bramce. Goście zdołali wyrównać zaraz na początku drugiej połowy – gola zdobył niepilnowany w polu karnym Sascha Molders. Na niecałe dwadzieścia minut przed końcem ładnym strzałem zza pola karnego popisał się Christian Fuchs. Wynik ustalił pod koniec meczu Raul.
Dzięki tej wygranej Królewsko-Niebiescy wskoczyli na 4. miejsce w tabeli Bundesligi i już od następnej kolejki mogą walczyć o czołowe lokaty.

Bundesliga: Schalke w ładnym stylu pokonuje FC Augsburg Bundesliga: Schalke w ładnym stylu pokonuje FC Augsburg Bundesliga: Schalke w ładnym stylu pokonuje FC Augsburg Bundesliga: Schalke w ładnym stylu pokonuje FC Augsburg Bundesliga: Schalke w ładnym stylu pokonuje FC Augsburg Bundesliga: Schalke w ładnym stylu pokonuje FC Augsburg