Logo

Żużel: Bartosz Zmarzlik z dziką kartą w GP Polski

Bartosz Zmarzlik otrzymał dziką kartę, dzięki której weźmie udział Grand Prix Polski w Gorzowie, które odbędzie się 23 czerwca. Zaledwie 17-letni żużlowiec będzie jednym z najmłodszych zawodników w historii startujących w tym cyklu. Zmarzlik na co dzień reprezentuje barwy Stali Gorzów, której jest wychowankiem. - On już w debiutanckim sezonie objeżdżał niejednokrotnie zawodników ścigających się na co dzień w cyklu GP - mówi jego trener.
- O dziką kartę dla Bartka zabiegałem od października ubiegłego roku. Dzisiaj spełniło się moje marzenie. Bartek posiada wielki talent i występ w tak prestiżowym turnieju będzie dla niego czymś wyjątkowym - powiedział Władysław Komarnicki, honorowy prezes Stali.

Żużel: Bartosz Zmarzlik z dziką kartą w GP Polski Żużel: Bartosz Zmarzlik z dziką kartą w GP Polski Żużel: Bartosz Zmarzlik z dziką kartą w GP Polski Żużel: Bartosz Zmarzlik z dziką kartą w GP Polski Żużel: Bartosz Zmarzlik z dziką kartą w GP Polski Żużel: Bartosz Zmarzlik z dziką kartą w GP Polski

2012-06-05 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Żużel: Bartosz Zmarzlik z dziką kartą w GP Polski

Podobne artykuły i galerie