Włochy zremisowały z Hiszpanią w meczu towarzyskim

W hitowym towarzyskim meczu piłkarskim reprezentacja Włoch zremisowała 1:1 z Hiszpanią. Samo spotkanie było jednak niczym mocno napompowany balon, z którego bardzo szybko zeszło powietrze. W pierwszej połowie niewiele się działo, a z samej murawy wiało wręcz nudą. Spotkanie rozkręciło się nieco w drugiej połowie. Po ładnej akcji gospodarzy De Gea okazał się bezradny w 68. minucie, kiedy Emanuele Giaccherini dograł do Insigne, a ten mógł uderzyć w sytuacji sam na sam.
Radość gospodarzy nie trwała jednak długo. Kilkaset sekund po trafieniu pomocnika Napoli na listę strzelców wpisał się Aritz Aduriz, który powrócił do kadry po dłuższej przerwie. Snajper Athleticu Bilbao wykorzystał błąd Gianluigiego Buffona piłki i z bliska wpakował piłkę do siatki.

Włochy zremisowały z Hiszpanią w meczu towarzyskim Włochy zremisowały z Hiszpanią w meczu towarzyskim Włochy zremisowały z Hiszpanią w meczu towarzyskim Włochy zremisowały z Hiszpanią w meczu towarzyskim Włochy zremisowały z Hiszpanią w meczu towarzyskim Włochy zremisowały z Hiszpanią w meczu towarzyskim