Sport   »   Tenis   »   WTA w Fezie: Urszula Radwańska odpadła w I rudzie

WTA w Fezie: Urszula Radwańska odpadła w I rudzie

2012.04.24//  P. Rączka
Krótko trwała przygoda Urszuli Radwańskiej w inglowej grze na turnieju WTA w marokańskim Fezie, gdzie pula nagród wynosi 220 tysięcy dolarów. Polka przegrała już w pierwszej rundzie z Holenderką Kiki Bertens 4:6, 5:7. W pierwszym secie siostra czwartek rakiety świata oddała tylko jednego gema, lecz dla rywalki która dobrze serwowała wystarczyło to do tego, aby ugrać pierwszą partię.
Krótko trwała przygoda przygoda Uruszli Radwańskiej na turnieju WTA w marokańskim Fezie, gdzie pula nagród wynosi 220 tysięcy dolarów. Polka przegrała już w pierwszej rundzie z Holenderką Kiki Bertens 4:6, 5:7. W pierwszym secie siostra czwartek rakiety ś

W drugiej odsłonie Urszula bardzo szybko straciła cztery gemy i wydawało się, że jest już po meczu. Radwańska zdołała jednak podgonić wynik i dojść do stanu 5:5. Nasza tenisistka serwowała na 6:5, jednak zagrywka nie była w tym dniu jej mocną stroną, co bardzo szybko wykorzystała przeciwniczka.

Tenisistka z Krakowa plasuje się obecnie na 92. miejscu w rankingu WTA. Jej dzisiejsza rywalka zajmuje 149. pozycję. Urszula choć odpadła w singlu, to razem z Gruzinką Anną Titiszwili zagrają w deblu - po drugiej strony siatki stanie Słowaczka Daniela Hantuchova i Węgierka Katalin Marosi.