WTA Moskwa: Urszula Radwańska przegrała z Caroline Wozniacki

Urszula Radwańska przegrała 1:6, 3:6 z Caroline Wozniacki w drugiej rundzie turnieju WTA w Moskwie. Dunka polskiego pochodzenia ani raz nie pozwoliła naszej tenisistce wygrać własnego podania w pierwszym secie. Jedenasta rakieta świata potrzebowała zaledwie 25 minut, aby wygrać tę odsłonę. Polka choć starała się jak mogła, to jednak była bezradna wobec znakomitej postawy swojej rywalki.

WTA Moskwa: Urszula Radwańska przegrała z Caroline Wozniacki WTA Moskwa: Urszula Radwańska przegrała z Caroline Wozniacki

Najlepiej pokazał to początek drugiej partii. Radwańska prezentowała się przyzwoicie, ale to Wozniacki prowadziła 2:0. "Ula" walczyła do samego końca, co trzeba pochwalić - zdołała w końcówce obronić cztery piłki meczowe. Mimo abitnej postawy kolejny gem zakończył całe spotkanie. Rywalką "Karo" w III rundzie będzie Dominika Cibulkova.