Logo

Thierry Henry zostanie menadżerem Arsenalu Londyn?

Notowania Arsena Wengera już od kilkunastu miesiącu wyglądają jak sinusoida, a po ostatniej kompromitującej porażce 1:3 w 1/8 Ligi Mistrzów z AS Monaco, szkoleniowiec znów stał się łakomym kąskiem dla mediów. Po raz kolejny zaczęły pojawiać się głosy o zakończeniu z nim współpracy po zakończeniu sezonu, a wśród potencjalnych następców wymienia się Thierego Henry. We wszystkich ankietach kibice domagają się zmiany menadżera, ale czy taka zmiana byłaby faktycznie dobra?
- Prawda jest taka, że nie znam przyszłości Wengera. Nie wiem, co on chce dalej robić i jak długo pozostanie na Emirates. Pewnego dnia chciałbym zostać menedżerem, dlaczego nie? Gdybym mógł pracować w Arsenalu to byłoby to spełnienie moich marzeń. Bądźmy jednak szczerzy, najpierw muszę się sporo nauczyć. Nie wystarczy być dobrym piłkarzem, by móc trenować z sukcesami – powiedział Henry.

Thierry Henry zostanie menadżerem Arsenalu Londyn? Thierry Henry zostanie menadżerem Arsenalu Londyn? Thierry Henry zostanie menadżerem Arsenalu Londyn? Thierry Henry zostanie menadżerem Arsenalu Londyn? Thierry Henry zostanie menadżerem Arsenalu Londyn? Thierry Henry zostanie menadżerem Arsenalu Londyn?

2015-02-27 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Thierry Henry zostanie menadżerem Arsenalu Londyn?

Podobne artykuły i galerie