Serie A: Lazio Rzym przełamuje złą passe pokonując AS Novarę

W ostatnim meczu 14. kolejki ligi włoskiej Lazio Rzym pokonało 3:0 AS Novarę. Na Stadio Olimpico gospodarze dominowali już od pierwszych minut, chcąc po paśmie niepowodzeń w końcu wygrać spotkanie – ostatnio wygrali 6 listopada z Parmą.
W 16. minucie wynik otworzył Giuseppe Biava, a nieco ponad pięć minut później Samir Ujkani musiał znów wyjmować piłkę z siatki – tym razem pokonał go Tommaso Rocchi. Ten sam zawodnik strzelił ostatnią bramkę w tym meczu, w drugiej połowie. Lazio dzięki tej wygranej pozostaje w czubie tabli i traci do lidera tylko cztery punkty.

Serie A: Lazio Rzym przełamuje złą passe pokonując AS Novarę Serie A: Lazio Rzym przełamuje złą passe pokonując AS Novarę Serie A: Lazio Rzym przełamuje złą passe pokonując AS Novarę Serie A: Lazio Rzym przełamuje złą passe pokonując AS Novarę Serie A: Lazio Rzym przełamuje złą passe pokonując AS Novarę Serie A: Lazio Rzym przełamuje złą passe pokonując AS Novarę