Sport   »   Piłka nożna   »   Serie A: AC Milan zremisował z Lazio

Serie A: AC Milan zremisował z Lazio

2013.10.31//  P. Rączka
W hitowym meczu 10. kolejki włoskiej Serie A piłkarze Milanu zremisowali 1:1 z Lazio Rzym. Podopieczni Massimiliano Allegriego od pierwszych minut prezentowali się lepiej, spychając rywala do obrony. Bardzo aktywny w ofensywie był Kaka, który co jakiś czas próbował dać swojej drużynie prowadzenie. Pomimo bardzo dobrej gry w pierwszej połowie na San Siro nie padła żadna bramka. Dopiero kilka minut po zmianie stron Brazylijczyk, w końcu zdołał skierować piłkę do siatki, cudownym uderzeniem.
Po zdobytej bramce mecz się wyrównał. Goście zaczynali coraz śmielej atakować, a w 72. minucie zdołali doprowadzić do wyrównania. Antonio Candreva miękko wrzucił piłkę w pole karne, a ta padła na głowę Michaela Caniego, który bez problemów pokonał Gabriela. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie, choć każda drużyna była blisko przechylenia szali na swoją stronę.