Serie A: Juventus Turyn nie do zatrzymania

Choć w rozgrywkach europejskich Juventus Turyn po raz kolejny zawiódł swoich kibiców, to jednak jeśli patrzy się na same rozgrywki Serie A można śmiało mówić o kompletnej dominacji tego klubu. Tym razem Stara Dama pokonała na wyjeździe 4:1 Atalantę Bergamo i umocniła się na prowadzeniu w tabeli. Stracona bramka przerwała serię ośmiu meczów, w których zespół nie musiał wyjmować piłki z siatki. Inna sprawa, że mistrzowie Włoch wygrali dziewiąty z rzędu mecz.
Wynik w 6. minucie otworzył Carlos Tevez, oddając precyzyjny strzał z linii pola karnego. Po dziesięciu minutach wyrównał Maximiliano Moralez. W pierwszej połowie wynik już nie uległ zmianie, ale zaraz po przerwie gości na prowadzenie wyprowadził Pogba. Na kwadrans przed końcem podwyższył Llorente, a tuż chwilę później kropkę nad i postawił Vidal.

Serie A: Juventus Turyn nie do zatrzymania Serie A: Juventus Turyn nie do zatrzymania Serie A: Juventus Turyn nie do zatrzymania Serie A: Juventus Turyn nie do zatrzymania Serie A: Juventus Turyn nie do zatrzymania Serie A: Juventus Turyn nie do zatrzymania