Serie A: Inter Mediolan przegrał z Juventusem Turyn

2011.10.30//  P. Rączka
Ciągle nie mogą odbić się od dna piłkarze Interu Mediolan, którzy tym razem przegrali 1:2 na własnym stadionie z Juventusem Turyn. W bramce Starej Damy mogliśmy zobaczyć Gianluigi Buffona, który przez ostatnie miesiące zmagał się z kontuzjami. Goście walczyli w tym meczu o odzyskanie fotela lidera – i walczyli skutecznie. Już w 12. minucie Mirko Vucinicia dał prowadzenie swojej drużynie. Przed upływem pół godziny gry wyrównał Maicon, który wykorzystał dobre podanie Wesley Sneijdera.
Zwycięski gol padł w 33.minucie za sprawą Claudio Marchisio. Choć do końca meczu było jeszcze sporo czasu, to jednak kibice nie zobaczyli więcej bramek. Sam wynik nie był jedną złą informacja dla fanów Nerazzurri. Po meczu okazało się, że ze składu na ponad miesiąc wypadnie strzelec jedynej bramki z tego spotkania dla tego zespołu.