Logo

Serie A: Inter Mediolan wysoko wygrywa z Parmą, dobra postawa Diego Milito

Tak grającego Interu Mediolan kibice tego klubu nie oglądali już dawno. Nerazzurri w meczu 17. kolejki Serie A pokonali aż 5:0 FC Parmę. Jeszcze lekko ponad miesiąc temu, drużyna Claudio Ranieriego znajdowała się niemal na końcu tabeli, a dziś po serii zwycięstw głośno puka do pierwszej trójki. Wysoką formę w tym meczu zaprezentował Diego Milito, który w ostatnim czasie był krytykowany za swoją bardzo słabą formę.
Argentyński napastnik wpisał się dwukrotnie na listę strzelców, a przy tym asystował przy golu Giampaolo Pazzini. Pozostałe bramki dla Interu zdobyli Thiago Motta i Marco Davide Faraon. - Zawsze twierdziłem, że wierzę w pracę chłopców, która wygląda teraz lepiej oraz ich determinację i to, że nie będą w końcowej stawce tabeli. Sami przywrócili mi wiarę w nich - powiedział po meczu Claudio Ranieri.

Serie A: Inter Mediolan wysoko wygrywa z Parmą, dobra postawa Diego Milito Serie A: Inter Mediolan wysoko wygrywa z Parmą, dobra postawa Diego Milito Serie A: Inter Mediolan wysoko wygrywa z Parmą, dobra postawa Diego Milito Serie A: Inter Mediolan wysoko wygrywa z Parmą, dobra postawa Diego Milito Serie A: Inter Mediolan wysoko wygrywa z Parmą, dobra postawa Diego Milito Serie A: Inter Mediolan wysoko wygrywa z Parmą, dobra postawa Diego Milito

2012-01-08 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Serie A: Inter Mediolan wysoko wygrywa z Parmą, dobra postawa Diego Milito

Podobne artykuły i galerie