Serie A: Inter Mediolan wygrał z Chievo

Piłkarze Interu Mediolan w końcu zaprezentowali formę z jakiej zarówno oni, jak i kibice, mogą być zadowoleni. Nerazzurri w meczu 24. kolejki Serie A pewnie pokonali 3:1 Chievo Verona i awansowali na 4. miejsce w tabeli. Gospodarze już w drugiej minucie wyszli na prowadzenie, a do siatki trafił Antonio Cassano. Dwadzieścia minut później rywale dość niespodziewanie zdołali doprowadzić do wyrównania, po strzale głową Luca Rigoni.
Radość gości z remisu nie trwała długo, bowiem cztery minut później Andrea Ranocchia ponownie wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Podopieczni Andrea Stramaccioniego po zmianie stron ruszyli z impetem i bardzo szybko dało im to trzecie trafienie, które było autorstwa Diego Milito. Choć do końca było jeszcze sporo czasu, to jednak wynik nie uległ już zmianie - choć okazji ku temu nie brakowało.

Serie A: Inter Mediolan wygrał z Chievo Serie A: Inter Mediolan wygrał z Chievo Serie A: Inter Mediolan wygrał z Chievo Serie A: Inter Mediolan wygrał z Chievo Serie A: Inter Mediolan wygrał z Chievo Serie A: Inter Mediolan wygrał z Chievo