Serie A: AC Milan traci punkty w meczu z Bologną

Do sporej sensacji doszło w 15. kolejce włoskiej Serie A, gdzie piłkarze AC Milanu nie zdołali wygrać wyjazdowego meczu z Bologną, remisując 2:2. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 11. minucie po golu Marco di Vaio, jednak chwilę później znów był remis za sprawą trafienia Clerencea Seedorfa. Na kolejne bramki trzeba było czekać do 72. minuty - Zlatan Ibrahimović pewnie wykorzystał rzut karny i mistrzowie Włoch wyszli nie prowadzenie.
Radość nie trwał jednak długo, bo po minucie Alessandro Diamant dał wyrównanie swojej drużynie. Potknięcie Milanu wykorzystało Udinese Calcio, które wskoczyło na pierwsze miejsce w tabeli.

Serie A: AC Milan traci punkty w meczu z Bologną Serie A: AC Milan traci punkty w meczu z Bologną Serie A: AC Milan traci punkty w meczu z Bologną Serie A: AC Milan traci punkty w meczu z Bologną Serie A: AC Milan traci punkty w meczu z Bologną Serie A: AC Milan traci punkty w meczu z Bologną