Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu Monachium! Wymarzony debiut Polaka! (wideo)

Piłkarze Bayernu Monachium nieoczekiwanie nie dali w poniedziałek rady pokonać w sparingu MSV Duisburg. Bawarczycy tylko zremisowali z niemiecką drużyną 1:1, a bramkę dla zespołu Josepa Guardioli zdobył Robert Lewandowski. To debiutanckie trafienie Polaka w barwach mistrzów Bundesligi.

Bayern Monachium Bayern Monachium

Wynik spotkania otworzył się dopiero na początku drugiej połowy, gdy na listę strzelców wpisał się nasz rodak. „Lewy” w 62. minucie skierował piłkę do siatki, obiecująco rozpoczynając swoja przygodę z nowym klubem.
Faworyci nie cieszyli się jednak zbyt długo z objęcia prowadzenia, bo gospodarze za sprawą Schnellhardta błyskawicznie odpowiedzieli, ustalając rezultat towarzyskiego pojedynku.