Robert Lewandowski - piękny gol napastnika Borussii Dortmund w meczu z Herthą Berlin

Borussia Dortmund przegrała z Herthą Berlin 1 – 2. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Robert Lewandowski, który wpisał się na listę strzelców w 88. minucie rywalizacji. Polak otrzymał futbolówkę od Antonio da Silvy, a kolejno precyzyjnym uderzeniem głową z jedenastu metrów zamieścił ją w siatce.
Tym samym dwudziestotrzylatek udowodnił, iż pracuje nad doskonaleniem umiejętności gry głową. Do tej pory był to najsłabszy punkt Lewandowskiego. W spotkaniu z Herthą pełne dziewięćdziesiąt minut zaliczył również Łukasz Piszczek. Jakub Błaszczykowski przebywał na boisku pięćdziesiąt osiem minut.

Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski