Puchar Wielkich Mistrzów: po zwycięstwie Polska czwarta

Polscy siatkarze rozegrali dzisiaj ostatni mecz na Pucharze Wielkich Mistrzów w Japonii. Pokonali 3:0 Egipt dzięki czemu zajęli czwarte miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Polska reprezentacja Polska - Japonia

Przed wyjazdem Polacy liczyli na więcej ale nie jest źle. Czwarte miejsce w rozgrywkach między najlepszymi drużynami każdego kontynentu mimo, że poza podium to premiowane nagrodą 100 tysięcy dolarów.

Polska - Iran Polska - Iran

W spotkaniu z Egiptem w każdym secie widać było przewagę zawodników Daniela Castellaniego. W Egipcjanach brakowało woli walki przez co popełniali bardzo dużo błędów, głównie w ataku.

Po Polakach od wczoraj obserwujemy poprawę formy i spore ożywienie. Wczoraj w spotkaniu z Iranem zwyciężyli 3:1, dzisiaj nie stracili żadnego seta.

Polska - Brazylia Polska - Brazylia

Trener Polaków w czasie turnieju mówił, że jego podopiecznym brakuje formy lub mają różne dolegliwości. Siatkarze byli przemęczeni intensywnym sezonem przez to nie pokazywali w pełni swoich możliwości. Dobrze, że pod koniec rozgrywek sytuacja uległa poprawie i Polacy odzyskali energię na dwa bardzo ważne zwycięstwa.