Przemysław Tytoń czeka na to, aby znów być numerem jeden w PSV

Przemysław Tytoń po przerwie spowodowanej wstrząśnieniem mózgu, wrócił na boisko i rozegrał swoje pierwsze oficjalne spotkanie. Polak stanął w bramce w meczu Ligi Europejskiej przeciwko Rapidowi Bukareszt. Bramkarz PSV Eindhoven w wygranym 2:1 meczu, skapitulował dopiero w 90. minucie po strzale Pancu. Trener Fred Rutten ma jednak zamiar pomału wprowadzać Tytonia do cyklu meczowego i w najbliższym ligowym spotkaniu przeciwko Heerenveen w bramce stanie Andreas Isaksson.

Przemysław Tytoń czeka na to, aby znów być numerem jeden w PSV Przemysław Tytoń czeka na to, aby znów być numerem jeden w PSV Przemysław Tytoń czeka na to, aby znów być numerem jeden w PSV Przemysław Tytoń czeka na to, aby znów być numerem jeden w PSV Przemysław Tytoń czeka na to, aby znów być numerem jeden w PSV Przemysław Tytoń czeka na to, aby znów być numerem jeden w PSV