Primera Division: Real Madryt rozgromił Seville, trzy gole Cristiano Ronaldo

W najciekawszym meczu 17. kolejki Primera Division piłkarze Realu Madryt pokonali 6:2 w wyjazdowym Sevillę. Hat-trickiem popisał się w tym meczu Cristiano Ronaldo, który rozegrał bardzo dobre spotkanie. Królewscy po pierwszych czterdziestu pięciu minutach prowadzili 3:0, po dwóch golach Portugalczyka i jednym trafieniu Callejona. Tuż przed przerwą drugą żółtą kartkę w meczu zobaczył Pepe.
Grający w osłabieniu zespół Jose Mourinho nie skupiał się tylko na obronie, choć zaczął mieć lekkie problemy w defensywie. Po upływie godziny gry wynik podwyższył Di Maria, który zaliczył w tym meczu trzy asysty. W końcówce spotkania kibice mogli oglądać jeszcze sporo bramek. Cristiano Ronaldo i Altintop strzelali do Realu, a Navas i Negredo dla Sevilli.

Primera Division: Real Madryt rozgromił Seville, trzy gole Cristiano Ronaldo Primera Division: Real Madryt rozgromił Seville, trzy gole Cristiano Ronaldo Primera Division: Real Madryt rozgromił Seville, trzy gole Cristiano Ronaldo Primera Division: Real Madryt rozgromił Seville, trzy gole Cristiano Ronaldo Primera Division: Real Madryt rozgromił Seville, trzy gole Cristiano Ronaldo Primera Division: Real Madryt rozgromił Seville, trzy gole Cristiano Ronaldo