Sport   »   Koszykówka   »   Orlando Magic i Gortat przegrywają

Orlando Magic i Gortat przegrywają

2009.11.09//  S. Kozak
Oklahoma City Thunder rozgromiła Orlando Magic 102:74. Gracze z Oklahomy grali szybko, dobrze się bronili i dobrze kombinowali w ataku. Widać efekty.
Orlando Magic vs. Oklahoma City Thunder
Orlando Magic vs. Oklahoma City Thunder Orlando Magic vs. Oklahoma City Thunder

Od samego początku Orlando Magic byli osłabieni. Nieobecność Vince’a Cartera, Ryana Andersona i Rasharda Lewisa dała im się we znaki. Brandon Bass, zastępujący Lewisa nie spełnił oczekiwań trenera van Gundy’ego.
Gospodarze z Thunder szaleli na boisku. Punkty zdobywali Sefalosha, Durant, Westbrook oraz Krstić. Stopniowo przewaga powiększała się i po pierwszej połowie wynosiła aż 10 punktów.

Orlando Magic nie wiedzieli jak rozbić rywala. Reddick, Nelson i Williams nie wykazywali wysokiej formy. Brakowało strzelca z dystansu, który mógłby nabijać punkty.

W połowie trzeciej kwarty na boisko wszedł Marcin Gortat i Howard, czyli „dwie wieże”. Oni jednak też nie zachwycali. Słaba współpraca między nimi rzucała się w oczy.
Przeczytaj także: Zmiany przepisów w NBA »Na nieudolność koszykarzy z Orlando, gospodarze odpowiadali trafieniami za trzy punkty i tak przewaga wzrosła do 30 punktów.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 102:74 dla Oklahoma City Thunder.
Zobacz także: Sport w obiektywie 2009 »Orlando Magic przegrało po raz drugi w tym sezonie. Ciekawe co pokażą na najbliższych spotkaniach z Charlotte Bobcats (10 listopada) i Cleveland Cavaliers (11 listopada).