Piłka nożna: Szkocja pokonała Cypr, dobry mecz Millera

32-letni Kenny Miller po raz kolejny pokazał swój niesamowity instynkt strzelecki oraz znakomitą grę, a to sprawiło, że poprowadził swoją reprezentacje do wygranej 2:1 w wyjazdowym meczu z Cyprem. Szkot występujący obecnie w Cardiff City, a mający za sobą występy m.in. w Celtic Glasgow i Glasgow Rangers, popisał się fenomenalnym uderzeniem w 23. minucie meczu, nie dając żadnych szans bramkarzowi gospodarzy. Po przerwie wynik podwyższył Mackie, a po godzinie gry wyrównał Christofi.
Szkocja w eliminacjach go mistrzostw Europy zajęła trzecie miejsce w swojej grupie. Z pierwszego miejsca awansowała Hiszpania, a drugie miejsce zajęły Czechy.

Piłka nożna: Szkocja pokonała Cypr, dobry mecz Millera Piłka nożna: Szkocja pokonała Cypr, dobry mecz Millera Piłka nożna: Szkocja pokonała Cypr, dobry mecz Millera Piłka nożna: Szkocja pokonała Cypr, dobry mecz Millera Piłka nożna: Szkocja pokonała Cypr, dobry mecz Millera Piłka nożna: Szkocja pokonała Cypr, dobry mecz Millera