Piłka nożna: Polska zremisowała z Bośnią i Hercegowiną

Polska zremisowała z Bośnią i Hercegowiną 2:2 w spotkaniu towarzyskim w tureckiej Antalyi. Podczas ostatniego w tym sezonie meczu naszej kadry bramki strzelili: dla biało-czerwonych dwa razy Paweł Brożek (7., 52.), dla Bośniaków Muhamed Subasic (23.) i Zvjezdan Misimovic (55.).
Zespół Franciszka Smudy świetnie zainaugurowali dzisiejsze zawody – gapiostwo Bośniaków w 7. minucie wykorzystał Paweł Brożek.

Franciszek Smuda Franciszek Smuda

Po ładnym początku Polacy oddali inicjatywę rywalom, którzy wyrównali za sprawą Muhameda Subasica. W 23. minucie napastnik z Sarajewa strzałem z pierwszej piłki pokonał debiutującego Grzegorza Sandomierskiego.
Drugą połowę biało-czerwoni rozpoczęli od szybkiego zdobycia bramki – w 52. minucie Brożek przelobował bośniackiego bramkarza. Trzy minuty później przeciwnicy Polaków zremisowali – karnego po faulu Huberta Wołąkiewicza wykorzystał Zvjezdan Misimovic.
Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie - ostatni mecz 2010 roku Polska zakończyła remisem 2:2 z Bośnią i Hercegowiną.