Piłka nożna: Hiszpania wysoko pokonała Panamę

Reprezentacja Hiszpanii pokonała 5:1 w wyjazdowym meczu towarzyskim Panamę. Mistrzowie świata i Europy od samego początku dominowali na murawie. Pierwsza połowa zakończyła się ich trzybramkowym zwycięstwem, po dwóch golach Pedro oraz jednym trafieniem Villi, który wykończył znakomitą indywidualną akcję swojego kolegi z klubu Busquetsa. W drugiej połowie podopieczni trenera Del Bosque grali już spokojnie i dopiero w ostatnich dziesięciu minutach gry znów wzięli się za strzelanie.
W 82. minucie do siatki trafił Sergio Ramos, a chwilę później piątką bramkę dla Hiszpanów zdobył Susaeta. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył z rzutu karnego Gomez.

Piłka nożna: Hiszpania wysoko pokonała Panamę Piłka nożna: Hiszpania wysoko pokonała Panamę Piłka nożna: Hiszpania wysoko pokonała Panamę Piłka nożna: Hiszpania wysoko pokonała Panamę Piłka nożna: Hiszpania wysoko pokonała Panamę Piłka nożna: Hiszpania wysoko pokonała Panamę