NHL: New Jersey Devils wygrali z Florida Panthers

Hokeiści New Jersey Devils pokonali po dogrywce 3:2 Florida Panthers i zdołali doprowadzić do remisu 3:3 w rywalizacji play-off. O tym, która z drużyn awansuje do półfinału Konferencji Wschodniej zadecyduje ostatnie spotkanie. W pierwszej tercji padła tylko jedna bramka, a zdobył ją z ostrego kąta - zaskakując przy tym bramkarza, Steve Bernier. Zaraz na początku drugiej odsłony było już 2:0, a tym razem gola zdobył Kowalczuk.
Wydawało się, że gospodarze pewnie pokonają rywala i zakończą serie meczów z Devils. Na ich nieszczęście goście nie złożyli broni i szybko zdołali wyrównać, po bramkach Versteega i Bergenheima. Stan rywalizacji nie zmienił się do końca regulaminowego czasu gry, a o zwycięstwie musiała rozstrzygnąć dogrywka. W niej po sześciu minutach rywalizacji, złotą bramkę zdobył Zajac.

NHL: New Jersey Devils wygrali z Florida Panthers NHL: New Jersey Devils wygrali z Florida Panthers NHL: New Jersey Devils wygrali z Florida Panthers NHL: New Jersey Devils wygrali z Florida Panthers NHL: New Jersey Devils wygrali z Florida Panthers NHL: New Jersey Devils wygrali z Florida Panthers