NHL: Los Angeles Kings wyeliminowali Vancouver Canucks

Najlepszy zespół sezonu zasadniczego ligi NHL, odpadł już w pierwszej rundzie rozgrywek o Puchar Stanleya. Hokeiści Vancouver Canucks przegrali po dogrywce 1:2 z Los Angeles Kings i zakończyli potyczkę z rywalem wynikiem 1-4. Zdobywcy President's Trophy wyszli na prowadzenie w pierwszej tercji, a gola zdobył Sedina. Goście zdołali wyrównać dopiero w trzeciej odsłonie, choć przez cały czas mieli optyczną przewagę nad rywalem.
Bohaterem spotkania został Jarret Stoll, który strzelił złotego gola w piątej minucie dogrywki. - To specjalny wieczór i wyjątkowa chwila dla całego naszego zespołu, nie tylko zawodników, ale też sztabu trenerskiego i działaczy klubowych. W końcu wyeliminowaliśmy mistrzów NHL - powiedział po meczu ostatni strzelec bramki w meczu.

NHL: Los Angeles Kings wyeliminowali Vancouver Canucks NHL: Los Angeles Kings wyeliminowali Vancouver Canucks