Logo

NHL: Los Angeles Kings w finale Konferencji Zachodniej

W decydującym meczu o awans do finału Konferencji Zachodniej hokeiści Los Angeles Kings wygrali 2:1 z San Jose Sharks, a całą serię meczów w stosunku 4-3. Obrońcy mistrzowskiego tytułu zagrają teraz z lepszym z pary Chicago Blackhawks vs Detroit Red Wings, gdzie także wszystko rozstrzygnie decydujący mecz. W ostatnim spotkaniu nic się nie zmieniło co do przebiegu rywalizacji – wygrał zespół, który był gospodarzem i który strzelił jako pierwszy bramkę.
Bohaterem spotkania został Justin Williams, zdobywca obu bramek dla Królów. Jego pierwszy gol był jednym z najładniejszych jaki zdobył w swojej karierze. Druga bramka to tylko wykończenie dobrego podania Anze Kopitara. Rywale rzucili się do odrabiania strat w trzeciej tercji, ale na 14 strzałów tylko jednej znalazł drogę do siatki.

NHL: Los Angeles Kings w finale Konferencji Zachodniej NHL: Los Angeles Kings w finale Konferencji Zachodniej NHL: Los Angeles Kings w finale Konferencji Zachodniej NHL: Los Angeles Kings w finale Konferencji Zachodniej NHL: Los Angeles Kings w finale Konferencji Zachodniej NHL: Los Angeles Kings w finale Konferencji Zachodniej

2013-05-29 - P. Rączka

0

Komentarze do:
NHL: Los Angeles Kings w finale Konferencji Zachodniej

Podobne artykuły i galerie