NHL: Detroit Red Wings wygrali z St. Louis Blues

Hokeiści Detroit Red Wings odnieśli siedemnaste zwycięstwo z rzędu we własnej hali, pokonując tym razem 3:1 St. Louis Blues. Czerwone Skrzydła potrzebują jeszcze "tylko" trzech zwycięstw, aby zrównać się z rekordem ligi NHL - Boston Bruins (1929-1930) oraz Philadelphia Flyers (1976). Goście jechali na to spotkanie w dobrych nastrojach, bowiem w ostatnich dniach prezentowali wysoką formę i liczyli na to, że pozwoli im ona sprawić niespodziankę w Joe Louis Arena.
Jako pierwsi gola zdobyli zawodnicy St. Louis Blues, po trafieniu Scotta Nicho. W drugiej tercji zdołał wyrównać Paweł Dacjuk, a Johan Franzen wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. W trzeciej tercji goście skupiali się głównie na bijatykach, a gracze Detroit za sprawą bramki Niklasa Kronwalla zapewniki sobie cenne zwycięstwo.

NHL: Detroit Red Wings wygrali z St. Louis Blues NHL: Detroit Red Wings wygrali z St. Louis Blues