NHL: Buffalo Sabres pokonało Montreal Canadiens

Hokeiści Buffalo Sabres pokonali 3:2 Montreal Canadiens. Było to jedenaste zwycięstwo zespoły, który obecnie zajmuje trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej. Spotkanie nie ułożyło się dobrze dla gospodarzy, gdyż po dwóch kwartach przegrywali różnicą dwóch bramek. W ostatniej odsłonie Bufflo rzuciło się do odrabiania strat i doprowadziło do remisu. Jako, że losów meczu nie rozstrzygnęła dogrywka, musiała nastąpić seria rzutów karnych. W niej Szable po trafieniach Thomasa Vanka i Brada Boyesa wywalczyły zwycięstwo.

NHL: Buffalo Sabres pokonało Montreal Canadiens NHL: Buffalo Sabres pokonało Montreal Canadiens NHL: Buffalo Sabres pokonało Montreal Canadiens NHL: Buffalo Sabres pokonało Montreal Canadiens NHL: Buffalo Sabres pokonało Montreal Canadiens NHL: Buffalo Sabres pokonało Montreal Canadiens