NBA: Phoenix Suns pokonali Los Angeles Clippers

Koszykarze Phoenix Suns pokonali 81:78 Los Angeles Clippers, odnosząc tym samym drugie zwycięstwo z rzędu w lidze NBA. Dobre spotkanie po raz kolejny rozegrał w tym sezonie Marcin Gortat. Polak zakończył ten mecz z bilansem - 18 punktów, 14 zbiórek i 2 bloki. Pierwsze dwie kwarty to popis nieskuteczności gospodarzy, którzy mieli takie problemy z oddaniem celnego rzutu, jakby pierwszy raz wyszli na parkiet.
Po przerwie ich gra prezentowała się znacznie lepiej, dzięki czemu mogli odskoczy na 11 "oczek". W ostatniej odsłonie Clippers w końcu się przebudzili i mieli nawet szanse nawet na zwycięstwo, jednak dobra postawa w obronie Phoenix i trochę szczęścia, pozwoliło im wygrać z liderem swojej Dywizji.