NBA: Miami Heat pokonali San Antonio Spurs

W drugim finałowym meczu ligi NBA koszykarze Miami Heat pokonali 103:84 San Antonio Spurs i wyrównali stan rywalizacji. Najwięcej punktów dla obrońców tytułu rzucił Chalmers - 19. LeBron James choć spudłował 10 z pierwszych 13 rzutów, to zdobył 17 punktów, miał 8 zbiórek, 7 asyst, 3 przechwyty i 3 bloki. Goście prowadzili tuż przed zakończeniem trzeciej kwarty 62:61, ale od tego momentu rywale rzucili aż 33 z 38 kolejnych punktów na parkiecie.
Najlepiej w ekipie Spurs zagrał Danny Green, autor 17 "oczek". Duncan spudłował 10 z 13 rzutów, zaliczając najgorszy mecz pod względem skuteczności w historii swoich występów w Finałach NBA. - W drugiej połowie po prostu się po nas przejechali. Mieliśmy słaby ruch piłki, a ich presja w obronie miała na to duży wpływ - powiedział Ginobili.

NBA: Miami Heat pokonali San Antonio Spurs NBA: Miami Heat pokonali San Antonio Spurs NBA: Miami Heat pokonali San Antonio Spurs NBA: Miami Heat pokonali San Antonio Spurs NBA: Miami Heat pokonali San Antonio Spurs NBA: Miami Heat pokonali San Antonio Spurs