NBA: Los Angeles Clippers przegrali z Minnesota Timberwolves

Przerwa na All Stars Game nie podziałała dobrze na koszykarzy Los Angeles Clippers, którzy przegrali we własnej hali 97:109 z Minnesota Timberwolves. Choć Blake Griffin i Chris Paul rzucili kolejno 30 i 27 punktów, to jednak okazało się to zbyt mało, aby odnieść zwycięstwo. Bardzo dobre spotkanie w składzie gości rozegrali Derrick Williams i Michael Beasley - obaj rzucili po 27 "oczek".
Pierwsza kwarta nie zapowiadała, że Clippers będą mieli w tym dniu problemy z odniesieniem zwycięstwa - wygrali ją pewnie 31:22. Następną odsłonie gospodarze przegrali sześcioma punktami, a w kolejnej był remis. W decydującej części gry, wysoką skutecznością popisali się wspomniani Williams i Beasley, którzy mieli 100 procent celności oddanych rzutów.

NBA: Los Angeles Clippers przegrali z Minnesota Timberwolves NBA: Los Angeles Clippers przegrali z Minnesota Timberwolves