Ligue 1: PSG wygrało z Nantes

W meczu 3. kolejki francuskiej Ligue 1 drużyna FC Nantes przegrała 1:2 z Paris Saint-Germain. Było to pierwsze zwycięstwo mistrzów Francji w tym sezonie. Wcześniej zespół naszpikowany gwiazdami zanotował dwa remisy. Tym razem ekipa Blanca była po raz kolejny blisko straty punktów, bowiem goście rozegrali bardzo przeciętne spotkanie. Prowadzenie zapewnił w 24. minucie Edinson Cavan, ale tuż po przerwie Alex umieścił piłkę w siatce, doprowadzając do wyrównania.
Wszystko wskazywało na to, że takim wynikiem zakończy się ten mecz, bowiem żaden zespół nie forsował tempa. W 73. minucie jednak Ezequiel Lavezzi zapewnił PSG zwycięstwo.

Ligue 1: PSG wygrało z Nantes Ligue 1: PSG wygrało z Nantes Ligue 1: PSG wygrało z Nantes Ligue 1: PSG wygrało z Nantes Ligue 1: PSG wygrało z Nantes Ligue 1: PSG wygrało z Nantes