Sport   »   Piłka nożna   »   Ligue 1: PSG pokonało Nancy

Ligue 1: PSG pokonało Nancy

2013.03.10//  P. Rączka
W meczu 28. kolejki Ligue 1 lider tabeli Paris Saint-Germain pokonał 2:1 AS Nancy. Dla gospodarzy spotkanie  z ostatnim zespołem miał być spacerkiem, ale rywal pokazał ambitną postawę. Pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem gości, a do siatki trafił w 36. minucie Benjamina Moukandjo. Carlo Ancelotti musiał mocno nakrzyczeć na swoich podopiecznych w przerwie, bowiem ci w drugiej odsłonie prezentowali się znacznie lepiej.
Bohaterem Paryża został nie kto inny jak Zlatana Ibrahimovic, który zdobył obie bramki dla swojej drużyny. Tym razem David Beckham nie pojawił się od pierwszych minut na murawie, a kibice mogli zobaczyć jego poczynania tylko przez ostatnie kwadrans. PSG po tej kolejce na pewno utrzyma prowadzenie w tabeli.